Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Zuzana Maxa

Zuzana Maxa
Datum narození: 23.02.1983
Místo narození: Sušice, Československo

Životopis:

Zuzana Maxa pochází ze šumavské Sušice, její rodné příjmení je Říhová. V roce 2007 absolvovala hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři. Zatím se pohybuje převážně na divadelních prknech, především v divadle Semafor, kde působí od roku 2005. Hrála také v Žižkovském divadle, na Letních shakespearovských slavnostech, nebo v divadle J.K.Tyla v Plzni, kde začínala.

Jejím prvním filmovým počinem byla role Lory v zahraničním dramatu režiséra Johna Irvina The Fine Art of Love: Mine Ha-Ha. Dále se objevila v epizodních seriálových rolích v Cestách domů, Ach ty vraždy, Nemocnici na kraji města - Nové osudy a nebo ve filmu Hlídač č.47 aj. V roce 2006 také nazpívala s Danem Bártou titulní píseň 2500 minibarů k seriálu Letiště.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Hlídač č. 47

Hlídač č. 47

O filmu: Distribuční film České televize, který vznikl na motivy románu Josefa Kopty. Scénář k filmu Hlídač č. 47 je poslední scenáristická práce známého televizního autora Eduarda Vernera, který zemřel v roce 2003. Eduard Verner ve svém textu…
67 %
19556 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku