Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Zoltán Latinovits

Zoltán Latinovits
Datum narození: 04.06.1976
Místo narození: Balatonszemes, Maďarsko

Životopis:

Narodil sa v Budapesti 9 septembra 1931.Pochádzal zo zámožnej rodiny. Jeho starý otec Karoly Gundel vlastnil známu reštauráciu Gundel. Jeho bratrancami sú Bujtor István – herec a Frenreisz Károly – známy skladateľ a rocker.

Maturuje v r.1949 a v r.1956 promuje na Technickej univerzite ako stavebný inžinier. Profesionálne aj športuje ,basketbal a jachting. Už počas študentských čias recituje a je členom hereckého spolku MÁVAG. Od roku 1956 je pomocným hercom v divadle v Debrecíne. Filmovú kariéru zahájil v roku 1959.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Final Cut - Dámy a pánové

Final Cut - Dámy a pánové

O filmu: Ozajstný ľúbostný film rozpráva príbeh „ozajstného“ muža a „ozajstnej“ ženy. Aký je ozajstný muž v skutočnosti? A ozajstná žena? Režisér György Pálfi recyklovaním hrdinov a hrdiniek strieborného plátna (objektov toľkých snov a túžob) z 500…
86 %
16708 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku