Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Zhenwei Wang

Zhenwei Wang
Datum narození: 20.10.1995

Životopis:

Zhenweiova rodina byla původně z Handan, Qiuxian, Hebei, Čína. Jeho otec ho přivedl do Pekingu, aby pro něj získal lepší vzdělání. Ve čtyřech letech ho poslal do amatérské sportovní školy, (škola Jet Liho), protože měl pocit, že je slabý. Učitelé byli na Zhenweiho během tréninků velmi zaměřeni. Ve svém mladém věku si vůbec nestěžoval na únavu i po několika hodinách tréninku. Po letech tvrdé práce a úsilí, Zhenwei získal vysoká ocenění od Wushu za své odhodlání a pevné základy bojových umění.

Již v mladém věku získal řadu ocenění v národních soutěžích. Má dvě zlaté medaile z Pekingu z mládežnické soutěže Wushu. Na sportovní škole strávil tři a půl roku, a poté chodil s otcem do tělocvičny a začal se učit národní bojové umění Wushu. O dva roky později, když bylo Zhenweiovi deset let, se dostal do národního týmu Wushu a porazil tak dalších 57 soutěžících, úspěšně tak vstoupil na vnitrostátní Wushu B-Mannschaft. Ve 14-ti letech se poprvé objevil ve filmu – KARATE KID. Byl vybrán v castinzích z 10 000 dalších uchazečů. Filmová akademie měla vysoké nároky: požadovali např. plynulou angličtinu, Wushu dovednosti a fyzický vzhled. Po třech měsících Zhenwei překonal všechny obtíže konkursu a roli dostal.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Karate Kid

Karate Kid

O filmu: Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho matky zavede do Číny, má s navazováním přátelství se svými vrstevníky…
65 %
409246 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku