Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Tommy Savas

Tommy Savas
Datum narození: 20.12.1984
Místo narození: Harlem, New York, USA

Životopis:

Thomas A. Savas se narodil 20. prosince 1984 v západním Harlemu ve státě New York. Byl vychován v blízkosti severního New Jersey jako nejmladší ze čtyř dětí, a už jako dítě vykazoval velký zájem o herectví a divadlo. Díky tomu se objevil v několika televizních reklamách.

Mezi školními povinnostmi a fotbalem Tommy studoval herectví soukromě a díky tomu trávil hodně času cestováním mezi Los Angeles a New Yorkem. Herecké dovednosti také piloval účinkováním v malých divadelních inscenacích.

Jeho velký moment přišel ve věku 15 let, kdy byl vybrán z 15 tisíc herců pro roli Xaviera – kamaráda AJ Soprana ve slavném seriálu RODINA SOPRÁNŮ. Po této roli Tommy hostoval v několika dalších seriálech – ZÁKON A POŘÁDEK, ODLOŽENÉ PŘÍPADY, BEZE STOPY a ŽRALOK. Zahrál si také ve filmu ROGER DODGER, který byl oceněn na filmovém festivalu v Tribece.

Kromě dalšího účinkování v reklamách může být českým divákům známý také pro účinkování v internetovém seriálu POŠAHANÁ PŘÍTELKYNĚ, který se u nás objevil na konci roku 2011, a dostalo se mu velké přízně.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Bad Roomies

Bad Roomies

O filmu: Bobby s Rayem jsou kámoši od dětství a teď spolu dokonce společně žijí v Rayově domě. Po odchodu posledního spolubydlícího a ne zrovna snadném hledání jeho nástupce se rozhodnou pro krásnou Chloe. Jednou se jim vymkne kontrole pořádaný…
52 %
25530 zhlédnutí
Přehrát film
Falešný příběh

Falešný příběh

O filmu: Reportérka Allie hledá nový příběh. Z jejího dětského kamaráda se stal slavný zpěvák a napsat smyšlený příběh o jeho milostném životě se přímo nabízí. Vše se však zkomplikuje, když se do něj Allie sama zamiluje...(TV Prima)
43 %
31782 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku