Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Thom Yorke

Thom Yorke
Datum narození: 07.10.1968
Místo narození: Wellingborough, Northamptonshire, Anglie, Velká Británie

Životopis:

Thomas Edward Yorke je frontman britské kapely Radiohead. Má charakteristický tenor a falzet. V kapele hraje na kytaru a na klavír. V roce 2006 vydal své sólové album The Eraser.

Thom Yorke trpí od narození paralýzou levého očního víčka, odborně zvané Lenivé oko - amblyopia. Thomova rodina se kvůli otcové práci často stěhovala. Díky těmto skutečnostem měl Thom problém najít si kamarády a zapadnout do kolektivu. V jeho 10ti letech se rodina konečně usadila a to v hrabství Oxfordshire. Navštěvoval chlapeckou školu v Abingdonu, kde potkává budoucí spoluhráče a kamarády z Radiohead. Základají kapelu On a friday, která se později v roce 1986 mění na Radiohead.

Mimo skupinu se Thom Yorke také angažuje v organizacích bojujících za lidská práva a za ochranu přírody. V současné žije v Oxfordu s přítelkyní Rachel Owen a mají spolu dvě děti Agnes a Noaha.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Suspiria

Suspiria

O filmu: Film je remake stejnojmenného příběhu Daria Argenta z roku 1977. Mladá Američanka (Dakota Johnson) přilétá do Evropy, kde se přihlásila na lekce tance. Posléze však zjišťuje, že škola je jen zástěrkou pro působení temných sil.(Terva)
68 %
11064 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku