Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Tessa Ferrer

Tessa Ferrer
Datum narození: 30.03.1986
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Životopis:

Tessa je nejmladší dcerou zpěvačky a herečky Debby Boonové a Gabriela Ferrera a zpěváky a herce má i mezi prarodiči. Vzhledem k tomuto uměleckému zázemí by bylo s podivem, kdyby herectví dříve nebo později alespoň nezkusila.

Pořádně se do toho ale opřela vcelku nedávno – po účinkování v několika krátkých filmech můžeme za její první vystoupení v pořádném snímku považovat až účast ve filmu AFTER THE TRIUMPH OF YOUR BIRTH z roku 2012. Ve stejném roce natočila také film GRIFFITH PARK 8 a začala se objevovat i v CHIRURZÍCH (šlo o její první čistě televizní roli a zatím jde také o její roli nejvýraznější).

V roce 2013 do kin přišel její další snímek ABDUCTED a také nezávislý film GO FOR SISTERS, ve kterém hrála po boku Isaiah Washingtona, bývalého člena hereckého ansámblu z CHIRURGŮ. Jinak se ale podle všeho nikde moc neobjevuje a na svůj průlomový snímek teprve čeká.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Insidious: Poslední klíč

Insidious: Poslední klíč

O filmu: Čtvrtá část kultovní série Insidious odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl zároveň domovem temných sil, a tak netrvalo dlouho a její život se obrátil…
66 %
83347 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku