Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Tammy MacIntosh

Tammy MacIntosh
Datum narození: 18.02.1970
Místo narození: Austrálie

Životopis:

Tammy MacIntosh se narodila 18. února roku 1970 v Perth v Austrálii. Tato australská herečka se poprvé v televizi objevila v roce 1990 v tv seriálu THE FLYING DOCTORS, ve kterém hrála Annie Rogers. Dále můžu zmínit seriály jako RANAŘI nebo SOMETHING IN THE AIR.

Nejvíce se proslavila v roce 2001 v seriálu FARSCAPE, kde hraje mimozemšťanku Joolushko Tunai Fenta Hovalis. V seriálu hrála převážně rok v osmnácti dílech a pak znova a naposled v roce 2004 v závěrečném filmu FARSCAPE: MÍROVÁ OPERACE. Od roku 2002 též hrála v seriálu ALL SAINTS, kde zůstala až do roku 2009. Hrála v něm Charlotte Beaumont. Od roku 2010 hraje v seriálu NÁMOŘNÍ HLÍDKA, ve kterém pro změnu hraje velitele Maxine "Knocker" White.

Ve volném čase se věnuje běhání, jízdě na horském kole a jakémukoli druhu vodních sportů. Tammy MacIntosh je vdaná za Marka Yeatse, se kterým má syna Benjamina.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Šípková Růženka

Šípková Růženka

O filmu: Australská spisovatelka Julie Leighová napsala a režírovala drama, ve kterém si pohrává se zobrazováním sexuality a nahoty. Hlavní hrdinka, studentka Lucy, rutinně proplouvá mezi různorodými brigádami a sexuálními akty s náhodnými muži.…
48 %
20831 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku