Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Soo-hyeon Kim

Soo-hyeon Kim
Datum narození: 16.02.1988
Místo narození: Soul, Jižní Korea

Životopis:

V současnosti jeden z nejoblíbenějších herců pocházející z Jižní Koreje. Jeho prvotní vážnější rolí byl snímek Jungle Fish, který vyprávěl o studentském životě. Následovalo několik dalších rolí, skutečným hercovým úspěchem bylo ztvárnění postavy Song Sam-dong ve veleúspěšném seriálu Dream High. Jelikož v seriálu se hodně zpívá a Kim Soo Hyun se zpěvem neměl zkušenosti, okamžitě začal chodit na hodiny zpěvu a tance. Výsledkem je, že pro tento seriál nazpíval píseň zařazenou do soundtracku. V dalším úspěšném seriálu Moon Embracing the Sun ztvárnil roli mladého krále.

Kim Soo Hyun začal toužit po filmové roli a v roce 2012 se mu přání splnilo. Ve filmu The Thieves obsazeném dalšími hereckými hvězdami skvěle sekundoval, byť neměl takové herecké zkušenosti. Režisér Choi Dong-hoon se původně obával herce obsadit, kvůli jeho přílišné popularitě získané seriálem Moon Embracing the Sun. Když však herce pozval na oběd, naprosto přehodnotil svůj pohled na Kim Soo Hyuna. Na tiskové konferenci Kim Soo Hyun o své postavě řekl, že je ochotna pro lásku udělat cokoliv.  Film se stal hitem a v žebříčku nejúspěšnějších korejských filmů se řádí na druhé místo. Za ztvárnění své postavy získal cenu Best New Actor na 21st Buil Film Awards a 33rd Blue Dragon Film Awards. Kim Soo Hyun si získal srdce mnoha fanoušků a zároveň respekt kolegů. Kromě natáčení filmů stihne také nafotit módní fotky a natočit reklamy. Hlavní filmová role nenechala na sebe dlouho čekat. V Secretly, Greatly jen potvrdil své postavení talentovaného herce, který zvládá zahrát komické i vážné postavy. V budoucnu jej uvidíme v seriálu Man From the Stars, kde si zahraje společně s kolegyní ze Zlodějů herečkou Jeon Ji-hyun.

Kim Soo Hyun na rozdíl od svých postav působí velmi slušně a plaše. Při rozhovorech je upřímný a zábavný.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Miss Granny

Miss Granny

O filmu: Oh Mal-Soon je 74-ročná vdova, ktorá si uvedomí, že sa pomaly stáva záťažou pre svoju rodinu. Keď sa potuluje po uliciach, narazí na fotoateliér a rozhodne sa obliecť do pekných šiat, aby si nechala spraviť autoportrét. Potom, čo vyjde z…
80 %
6285 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku