Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Silvia Šuvadová

Silvia Šuvadová
Datum narození: 04.04.1973
Místo narození: Ružomberok, Československo

Životopis:

Do povědomí filmových diváků se tato sympatická slovenka dostala rolí violoncellistky Blanky v Oscarem oceněném snímku KOLJA. Horlivost a ctižádostivost nelze Silvii upřít. Od roku 2002 se snaží prosadit v mecce filmového průmyslu na západním pobřeží USA. Zkušenost, kterou si prošla v roce 2004 a ráda by ji vymazala z mysli je potrat, který musela po tříměsíčním těhotenství podstoupit.

Začínala v reklamách, vyzkoušela si i roli moderátorskou, ale prioritou je herectví, které vystudovala na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. Krátce učinkovala v divadlech v Nitře, Zvolenu a také v činohře Slovenského Národního Divadla v Bratislavě. Učinkovala v několika televizních inscenacích a pořadech Slovenské Televize (STV). Filmový debut se datuje do roku 1994 - NA KRÁSNOM MODROM DUNAJI.

K tvorbě "zámořské" patří THE FAST AND THE FURIOUS: TOKYO DRIFT (2006), LORDS OF THE UNDERWORLD (2007) a v biografickém filmu POLANSKI (2009) si poprvé k herectví přivzala produkci. V prvně jmenovaném filmu ztvárnila ruskou modelku, její 177 centimetrů vysoká a štíhlá postava je k tomu téměř předurčená. Na svou velkou roli teprve čeká, tak doufejme a přejme, že přijde a Silvie se přiblíží ke svému vysněnému OSCARu.

V třídílném televizním filmu ĎÁBLOVA LEST (2008), který natočila Česká Televize, ztvárnila Doktorku Evitu Bérovou. Silvie preferuje zdravý životní styl, z jídel má ráda saláty, zeleninu a ovoce. Když už si dá maso tak výhradně kuřecí nebo krůtí.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Kolja

Kolja

O filmu: Laskavá komedie o muži, který se domníval, že už nemůže být hůře a netušil, že právě prožívá nejkrásnější chvíle svého života. Františkovi už prošedivěly vousy. Kolja ještě nedosáhl školního věku a setkali se díky tragikomické životní…
86 %
125095 zhlédnutí
Přehrát film
Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

O filmu: Absolutní outsider Sean Boswell (Lucas Black) vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních…
54 %
493035 zhlédnutí
Přehrát film
Na krásnom modrom Dunaji

Na krásnom modrom Dunaji

O filmu: Súdobá crazy komédia o troch bohémskych kamarátoch, ktorých vzrušenie z dobrodružstiev na hranici zákona, neviazaná zábava, sexuálna sloboda, radosť z maličkostí a žiadne obavy pred budúcnosťou privedú k spolupráci na krádeži slávneho…
49 %
3781 zhlédnutí
Přehrát film
Ďáblova lest

Ďáblova lest

O filmu: Znalec černé magie Ivan Trojan a policejní komisař Jiří Dvořák pátrají po pachateli série rituálních vražd. Napínavý kriminální příběh inspirovaný existencí tajemné Ďáblovy bible.(oficiální text distributora)
74 %
10323 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku