Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Sergej Bezrukov

Sergej Bezrukov
Datum narození: 18.10.1973
Místo narození: Moskva, Sovětský svaz

Životopis:

Sergei Vitalievič Bezrukov se narodil 18. října 1973 v Moskvě, v tehdejším SSSR. V roce 1994 vystudoval Moskevskou akademii divadelního umění, kde ho učil významný ruský herec a pedagog Oleg Tabakov. Hned po absolvování akademie získal místo v Moskevském divadle, kde hrál v různých divadelních projektech. Od roku 2002 pak hraje velkého ruského básníka v představení Alexandr Puškin. Také hostuje v Jermolově divadle. Sergej také aktivně spolupracuje s rozhlasem a podílí se na přípravě rozhlasových her, a dále dabuje.

První roli dostal už v roce 1994 v díle NOCTURNE FOR DRUM AND MOTOCYCLE. Jeho role jsou charakterově rozdílné. Nejznámější jeho rolí je postava Saši Bělova ze seriálu BRIGÁDA. Ukázal se v dalších ruských seriálech jako MASTER I MARGARITA nebo ESENIN. Mezi jeho poslení filmy patří ADMIRÁL, kde ztvárnil Kappela, a KANIKULY STROGOGO REZHIMA, kde se setkal znovu se svým kamarádem z Brigády.

Jednou z prvních cen, které získal, byla cena Moskevský debut za roli Petra v Last Ones v roce 1995. Za divadelní roli Jesenin obdržel v roce 1997 Státní cenu Ruské federace, dále je laureátem ceny „Idol“ udělované moskevským magistrátem. V roce 2000 Obdržel cenu novin Moskevský komsomolec za výkon v The Lower Depth a cenu IV. Festivalu umění za Jižní noci. V roce 2002 v anketě Osobnost roku získal ocenění Herec roku.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Boj se stínem

Boj se stínem

O filmu: Artem Kolchin (Denis Nikiforov) je obyčejný mladý muž, který ničím nevyniká nad ostatními. Zatouží však po slávě, k níž ho má dovést kariéra boxera. Pod přezdívkou Velká bílá naděje se uchází o titul šampiona. Ten nejdůležitější boj jeho…
61 %
6287 zhlédnutí
Přehrát film
Admirál

Admirál

O filmu: Za čest a lásku! Tragický příběh admirála Kolčaka, jeho velké lásky, bojů s Rudou armádou a ruského zlatého pokladu.(oficiální text distributora)
64 %
26679 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku