Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Sarah Rafferty

Sarah Rafferty
Datum narození: 06.12.1972
Místo narození: New Canaan, Connecticut, USA

Životopis:

Celým jménem Sarah Gray Rafferty se narodila 6. prosince 1972 v městečku New Cannan ve státě Connecticut. Má tři starší sourozence - sestry. Její otec pracuje v oblasti financí, ale zároveň úspěšně tvoří olejomalby. Pravděpodobně po něm získala umělecké vlohy.

Absolvovala Yale v oboru drama. V roce 2001 se provdala za Santtu Seppalu a mají spolu dvě dcery.

V roce 1998 se začala věnovat herecké kariéře. Získala menší role v seriálech jako WALKER, TEXAS, RANGER, CSI: MIAMI, BEZE STOPY nebo ADVOKÁTI. Větší jméno si vydobyla díky účasti v sérii TREMORS. Tady si zahrála Dr. Casey Matthews.

V roce 2011 dostala roli dokonalé sekretářky Donny v seriálu SUITS. Hlavní hrdina v podání Gabriela Machta by bez ní byl úplně ztracený. Získala i roli Emily ve filmu SMALL, BEAUTIFULLY MOVING PARTS.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku