Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Rila Fukushima

Rila Fukushima

Životopis:

Narodila se na japonském ostrově Kjúšú, ale vyrůstala v hlavním městě Tokiu. Původně si chtěla zajistit místo u modelingové agentury v Tokiu. Poté pokračovala v práci pro velké množství značek, hlavně v reklamních kampaních.

Jejími prvními rolemi byly účasti v hudebních videích. Objevila se např. ve videoklipu „Where Are We Runnin" od Lennyho Kravitze. Její první dramatickou rolí byla Rei v krátkém filmu singapurského fotografa a filmaře Kevina Foonga Karma: A Very Twisted Love Story. Její zatím největší rolí byla válečnice Jukio v komiksové adaptaci Wolverine režiséra Jamese Mangolda z roku 2013.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Wolverine

Wolverine

O filmu: Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy…
64 %
341076 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku