Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Rainer Strecker

Rainer Strecker
Datum narození: 25.10.1965
Místo narození: Berlín, Německo

Životopis:

Německý herec Rainer Strecker se narodil 25. října 1965 v Berlíně, kde žije dodnes. Po maturitě nastoupil na konzervatoř v Berlíně a pak vystudoval hereckou školu Otto Falckenberga v Mnichově.

Svůj první film, DAS BABY MEINES BRUDERES, natočil v šestnácti letech. Hrál v mnoha německých filmech a seriálech, také dabuje a film AMFUEM (2010) režíroval. Na zvukové nosiče namluvil několik knih, v roce 2009 získal cenu des Deutschen Hörbuchpreises. K filmu Westler (1985) složil hudbu. Od roku 1989 byl pět let ve stálém angažmá v Hamburku. Pak se vydal do světa a jeho umění mohli obdivovat diváci i v Paříži a dalekém Pekingu. Do Německa se vrátil v roce 1998. Dnes je stálým členem divadelních souborů v Hamburku a Basileji. Od roku 2000 hraje v seriálu Einsatz in Hamburg komisaře Volkera Brehma.

V německém akčním kriminálním seriálu KOBRA 11 hrál vrchního komisaře Inga Fischera v prvních dvou epizodách 1. série. Ingo je ve druhé epizodě zastřelen.

Měří 168 cm, má blond vlasy a modré oči. Mluví německy, anglicky a francouzsky. V roce 1993 si vzal německo-rakouskou herečku Muriel Baumeister (* 1972). Mají spolu syna Linuse (* 1994). V roce 1998 se manželé rozvedli. Ovládá asijská bojová umění. Ve volném čase trénuje aikido, Iaidō, boj s mečem, boj s holí a horolezectví. Své fanynky okouzluje sametovým basbarytonem.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku