Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
PSY

PSY
Datum narození: 31.12.1977
Místo narození: Soul, Jižní Korea

Životopis:

PSY, vlastným menom Park Jae-sang, je kórejský raper, tanečník a hudobný producent. Je tvorcom megahitu Gangnam Style, ktorý obsadil prvé miesta hitparád v USA, Veľkej Británii, Čechách, Nemecku a v mnohých ďalších krajinách.

Park Jae-sang študoval v USA obchodnú administratívu, neskôr prešiel na školu modernej hudby, ale tú nedokončil. V roku 2001 bol vo väzení kvôli drogám. O dva roky neskôr nastúpil na vojenskú službu až na dva roky. Jeho žena presne v tejto dobe porodila dvojičky.

V Južnej Kórei je známy už od roku 2001. Jeho druhý album Sa2 (2002) a takisto aj jeho pieseň Right Now boli v Južnej Kórei zakázané deťom a mladistvým. V septembri 2013 sa môžeme dočkať jeho nového albumu PSY 6 (Six Rules), Part 2, na ktorom môžeme nájsť aj jeho najnovší hit Gentleman.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Velká oříšková loupež

Velká oříšková loupež

O filmu: Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže…
56 %
170930 zhlédnutí
Přehrát film
Gentleman s revolverom

Gentleman s revolverom

O filmu: /
58 %
4705 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku