Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Peter Duncan

Peter Duncan
Datum narození: 08.09.1964
Místo narození: Sydney, New South Wales, Austrálie

Životopis:

V roce 1994 absolvoval australskou školu pro mediální vzdělávání Film, Television & Radio School. Jeho debut Děti revoluce se promítal na mnoha festivalech včetně Sundance, Moskvy a San Sebastiánu. Už tento snímek se mu podařilo obsadit australskými hereckými hvězdami, které následně přijaly role i v jeho dalších filmech. Ve filmu A Little Bit of Soul (1997) hrál Geoffrey Rush a Barbara Hersheyová ztvárnila hlavní ženskou roli v titulu Passion (1999). Po letech psaní se Duncan vrátil k režii filmem Nekončící nebe.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku