Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Patrice O'Neal

Patrice O'Neal
Datum narození: 28.11.2011
Místo narození: New York, New York, USA

Životopis:

„Miluju být milován a nenáviděn zároveň – nesnáším být podprůměrný.Ať mě raději nenávidí celé publikum než aby mě nenávidělo jen 90% z nich".

Patrice Malcolm O'Neal známý též jako Patrice O'Neal byl americký stand-up komik, rádiový moderátor a občasný herec. Své jméno dostal po veřejně známých osobnostech Patrici Lumumbovi a Malcolmu X.

Narodil se v New Yorku v roce 1969 ale již v prvním roce života se s rodiči přestěhoval do Bostonu. Vystudoval West Roxbury High School, kde byl úspěšným hráčem amerického fotbalu ale dal přednost divadelním studiím. Navštěvoval i Northeastern University v Bostonu, kterou ale nedokončil. Po studiích vystřídal mnoho zaměstnání včetně prodavače párků na nádraží, prodavače květin nebo popkornu na Boston Garden Arena.

V roce 1992 se O'Neal zúčastnil publiku a komikům otevřené satirické komediální noci. "Podal" si jednoho ze satiriků, který jej vyzval ke slovnímu souboji a tak vlastně začala jeho kariéra stand-up komika. Během šesti let se O'Neal vypracoval na jednoho z nejznámějších stand-up komiků v Bostonu. Přestěhoval se do New Yorku a stal se populárním v klubu Manhattan's Comedy Cellar. Po této štaci se opět stěhuje, tentokrát do Los Angeles, kde se podílí především na rádiových ale i televizních a filmových projektech a pořadech.

V roce 2002 hrál vedlejší roli Khariho v krimi dramatu Spikea Leeho 25th HOUR v hlavních rolích s Edwardem Nortonem a Phillipem Seymourem Hoffmanem. O rok později se objevuje v miniroli Hectora v mysteriózním krimi IN THE CUT a také v komedii HEAD OF STATE v roli Warrena. V rodinné komedii FURRY VENGEANCE /2010/, v hlavních rolích s Brandenem Fraserem a Brooke Shields, ztvárnil jednu z vedlejších postav Guse.

Nadále se objevoval v různých show a seriálech, kde ztvárňoval jak cizí postavy, tak i často sebe samého. V roce 2005 produkoval vlastní epizodu show ONE NIGHT STAND /2005-současnost 2014/ a v roce 2011 měl svůj vlastní pořad PATRICE O'NEAL: ELEPHANT IN THE ROOM.

O'Nealovým posledním živým vystoupením byla účast na COMEDY CENTRAL ROAST OF CHARLIE SHEEN /2011/. Jeho poslední filmovou rolí pak byla postava pana Caldwella z komedie NATURE CALLS /2012/.

Tentýž rok jako težký diabetik podlehl komplikacím se srdečním infarktem. Bylo mu pouhých 41 let. Po smrti zanechal po sobě snoubenku Vondecarlo Brown, její dceru Amilyom, sestru Zinder a matku Georgii.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Chlupatá odplata

Chlupatá odplata

O filmu: Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke…
43 %
121382 zhlédnutí
Přehrát film
Scary movie 4

Scary movie 4

O filmu: Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné…
47 %
303221 zhlédnutí
Přehrát film
Hlava státu

Hlava státu

O filmu: Do voleb zbývá pár posledních týdnů a Washington zoufale shání presidentského kandidáta. Někoho, kdo s určitostí prohraje. Volba padne na Mayse Gilliama (Chris Rock), neznámého politika okrskového formátu. Mays záhy zjistí, že je jen…
53 %
28367 zhlédnutí
Přehrát film
25. hodina

25. hodina

O filmu: Svobodný život Montyho Brogana (Edward Norton) se rychle chýlí ke konci - za 24 hodin si začne odpykávat sedmiletý trest ve vězení. Někdejší král Manhattanu dá brzy sbohem způsobu života, na který si zvykl - životnímu stylu, který mu…
81 %
14417 zhlédnutí
Přehrát film
Comedy Central Roast of Charlie Sheen

Comedy Central Roast of Charlie Sheen

82 %
23139 zhlédnutí
Přehrát film
Piková trojka

Piková trojka

O filmu: Piková trojka je moderní kriminální příběh, odehrávající se na Dolním Mahnattanu. Frannie Avery (MEG RYAN) je učitelkou tvůrčího psaní, která je velmi ostražitá vůči navazování nových známostí. Jednoho dne se však setká s detektivem…
54 %
6413 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku