Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Ondřej Pavelec

Ondřej Pavelec
Datum narození: 31.08.1987
Místo narození: Kladno

Životopis:

Ondřej Pavelec je český profesionální hokejový brankář, který hraje za Winnipeg Jets v National Hockey League (NHL).

V roce 2005 si Pavelce vybral v prvním kole CHL Import Draft hlavní kanadský juniorský hokejový tým The Cape Breton Screaming Eagles. S klubem odehrál 2 sezóny a pomohl jim k semifinále v sezóně 2006-2007. Dvakrát po sobě získal cenu - Jacques Plante Memorial Trophy, což je cena, která se uděluje každý rok brankáři, který má nejnižší průměr inkasovaných branek. Trofej je pojmenována po bývalém brankáři Jacquesovi Plantovi. Je také držitelem hokejové ceny, která se udělovaná každoročně nejlepšímu obránci nebo brankáři mezi nováčky juniorské ligy Quebec Major Junior Hockey League.

V roce 2007 pak podepsal smlouvu s klubem Atlanta Trashers. Od roku 2011 chytá v Kanadě za tým Winnipeg Jets. V říjnu 2010 zkolaboval a ztratil vědomí v první třetině zápasu s Washington Capitals. Byl odvezen z ledu na nosítkách a převezen do nemocnice. Přišel k vědomí až v nemocnici, když už byl stabilizovaný – první otázka směřovala k výsledku zápasu ( Jets porazili Capitals 4-2 ). Po několika testech bylo zjištěno, že příčinou kolapsu bylo neurokardiogenní selhání – což je druh bezvědomí, kdy vypoví srdeční frekvence nebo dojde k poklesu tlaku. Pavelec po pádu na led utrpěl slabý otřes mozku. Po 4 dnech byl propuštěn z lékařské péče.

Ondřej Pavelec působil jako brankářská dvojka na olympijských hrách ve Vancouveru a na MS 2010. Na MS 2011 se poprvé ukázal v brance národního týmu jako jednička a český tým získal bronzovou medaili.

Na TV obrazovkách, ho kromě hokejových zápasů, můžeme vidět v různých pořadech či dokumentech. V roce 2013 a 2014 se pak také dostal na plátna kin ve dvou dílech komedie Zdeňka Trošky – Babovřesky.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Babovřesky

Babovřesky

O filmu: Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně…
25 %
380580 zhlédnutí
Přehrát film
Babovřesky 2

Babovřesky 2

O filmu: Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její…
30 %
674764 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku