Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Nicole Richie

Nicole Richie
Datum narození: 21.09.1981
Místo narození: Berkeley, Kalifornia, USA

Životopis:

Americká herečka a zpěvačka Nicole Richie se narodila 21. září 1981 v Berkeley v Kalifornii. Jako tříletého děvčátka si jí poprvé na svém koncertu všiml slavný zpěvák Lionel Richie. Spolu se ženou Brendou jim byla o šest let později oficiálně svěřena do péče. V roce 1986 Nicole začala navštěvovat školku, která byla součástí přestižní školy Buckley. Tady se poprvé setkala se svou budoucí nejlepší kamarádkou Paris Hilton.

Ve čtrnácti letech spáchá první vážnější provinění a to, když se pokouší dostat do klubu s falešným občanským průkazem. Právě tady začíná budovat svou reputaci party girl. O pár let později začane experimentovat s drogami a ve 21 letech s heroinem. Střední školu přesto dokončí úspěšně. Na vysokou školu se rozhodne nastoupit, a to na arizonskou univerzitu, obor umění a média, ale studium nedokončí.

Ve 21 letech je přistižena a obviněna z držení návykových látek a prošlého řidičského průkazu. Brzy po tomto incidentu stráví nějaký čas v odvykací centrum v Arizoně. Ten samý rok se objevuje v reality show The Simple Life, po boku sester Hiltonových. Po odchodu Nicky Hilton se Nicole stává opravdovou členkou. O rok později následuje druhá série a ani tou mladé duo nekončí.

V roce 2005 přichází procitnutí. Nicole si ale konečně uvědomuje, že opravdu dospěla a změnila se, což ale nevyhovuje bohémské Paris Hilton. Ta se rozhodne Nicole v reality show nahradit. Přesto ale stanice FOX Nicol obsadí, a tak je čtvrtá série natáčená odděleně, protože dívky spolu více nemluví.

V listopadu 2005 Nicol vydává autobiografický román Pravda o diamantech. Přiznává, že se vlastním životem sice inspirovala, ale některé věci přikreslila. V září roku 2006 se v médiích začínají objevovat šokující fotografie Nicolina vyhublého těla. To vyvolá vlnu znepokojení a Nicole je nařčena z toho, že trpí anorexií.

Začátek roku 2007 pro Nicole znamená opravdu nový start. Na veřejnosti se objevuje po boku nového přítele Joela Maddena, člena skupiny Good Charlotte. V červenci dvojice oznamuje, že čeká prvního potomka. Dcera Harlow Winter Kate Madden se narodí v lednu 2008. O rok později Nicole přivede na svět druhého potomka, tentokrát syna Sparrowa Jamese Midnight Maddena. Po čtyřletém vztahu a narození dvou dětí se pár konečně bere.

Nicole je poslední roky také úspěšnou podnikatelkou a módní návrhářkou. V roce 2010 vyhrála cenu Podnikatelka roku od Glamour "Women of the Year" Awards za své módní řady House of Harlow 1960 a Winter Kate. House of Harlow 1960 byla také v roce 2010 nominována na Nejlepší módní řadu celebrity na Teen Choice Awards.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku