Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Nick Tarabay

Nick Tarabay
Datum narození: 28.08.1975
Místo narození: Bejrut, Libanon

Životopis:

Je to americký herec libanonského původu. Narodil se v Beirutu, Lebanonu, do velké rodiny. Jeho matka a otec bydlí stále v Lebanonu, stejně jako jeho mladší bratr a velká rodina bratranců a tet. Po dokončení střední školy se přestěhoval do New Yorku. V módním průmyslu pracoval pro známé značky Hugo Boss a Gucci, zatím co studoval herectví. V roce 2004 se přestěhoval do Los Angeles, kde studoval pod Larrym Mossem.

Mezi jeho televizní debut patří SEX AND THE CITY (1998-2004). Jeho vzestup následoval, když si zahrál roli perského drogového dealera v seriálu THE SOPRANOS (1999-2007). Poté se stal známý díky hraní sexy nebezpečného vraha ve fantasy horrorovém seriálu MOONLIGHT (2007-2008). Také si zahrál roli bohatého playboye v seriálu CSI: MIAMI. Dále si zahrál v seriálu CRASH, kde ztvárnil roli horkokrevného policejního poručíka Axela Fineta. Nyní hraje roli Ashura, bývalého gladiátora a součastného bookmakera v seriálu SPARTACUS: BLOOD AND SAND.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Star Trek: Do temnoty

Star Trek: Do temnoty

O filmu: Posádka Enterprise je povolána domů, nalézá zde však zdemolovanou flotilu i hodnoty, které flotila hájí. Náš svět je v krizi a za veškerý teror může nezastavitelná síla, která vzešla z vlastních řad. Kapitána Kirka se události osobně…
81 %
219062 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku