Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Nick Carter

Nick Carter
Datum narození: 28.01.1980
Místo narození: Jamestown, New York, USA

Životopis:

Nick Carter se narodil 28.1.1980 v Jamestownu. Je zpěvákem slavné chlapecké skupiny Backstreet boys. Po rozpadu skupiny se vydal na sólovou kariéru, ale nedosáhl už takové slávy jako s Backstreet boys, se kterými prodal stovky milionů cd po celém světě.

V roce 2001 se se svým bratrem Aaronem, který je také zpěvákem, Michaelem Jackosnem a dalšími umělci nahráli song What More Can I Give, jehož  prodej měl pomoci obětem atentátu na dvojčata v New Yorku 11.9.2001. Nick, stejně jako jeho bratr, si zahrál také v seriálech a filmech. Už v 10.letech se objevil ve slavném filmu Tima Burtona Střihoruký Edward. Sám sebe si zahrál v Ostrovu příšer a v seriálu 90210.

Dále jsme jej mohli vidět jako profesora Fitze v Invazi smrtícího hmyzu, Foremana ve Vražedné rychlosti a nebo jako Bena Hatchera v seriálu Osm jednoduchých pravidel.

V současné době vystupuje s Backstreet boys, se kterou se v roce 2005 dali dohromady a můžeme jej vidět v hororu Evil Blessings.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Střihoruký Edward

Střihoruký Edward

O filmu: Království za ruce by dal hrdina amerického filmu, který sice není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí. Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit…
85 %
130266 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku