Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Natalia Vodianova

Natalia Vodianova
Datum narození: 28.02.1982
Místo narození: Nizhny Novgorod, Rusko

Životopis:

Natalia Vodianova Mikhailovna (rusky Наталья Михайловна Водянова, výslovnost Natal'ja Mihajlovna Vodjanova) se narodila 28. února roku 1982 ve městě Nižnij Novgorod v Rusku. Společně se svou matkou a dvěmi nevlastními sestrami, z nichž jedna má dětskou mozkou obrnu, vyrůstala v chudé čtvrti. Celá rodina se živila prodáváním ovoce na ulici, později si však založila krámek. V něm nepracovala pouze matka, Natalia a jedna ze sester, ale také Natalienin přítel, který ji chtěl pomoci z chudoby.

Když bylo Natalii patnáct let, zapsala se na akademii pro modelky. Tam jí řekli, že se musí naučit plynule anglicky a to do pouhých tří měsíců. Ve věku sedmnácti let se odstěhovala do Paříže, kde podepsala smlouvu s firmou Viva Models. To jí opatřilo slávu, bohatství a kontakt se svým otcem, který jí opustil, když byla ještě batole. Nyní byla na více než 175 amerických a evropských módních přehlídkách, nemluvě o její publicitě v módních časopisech a agenturách.

Na jaře roku 2009 uzavřela Natalia tříletou dohodu s francouzskou společnost spodního prádla Etam. Kolekce jsou na trh uváděny pod názvem Natalia pour Etam. Mimo to se v květnu stejného roku objevila v semifinále Eurovision Song Contest v Moskvě.

Natalia není však známá pouze ve světě modelingu, ale také na filmovém plátně. Tuto kariéru započala v roce 2001, když se objevila v dramatické komedii CQ jako Brigit. Následně si zahrála v dramatu PROBKA a v remake slavné akční fantasy SOUBOJ TITÁNŮ, kde ztvárnila Medusu. Její první hlavní role ve filmu je plánovaná na rok 2012, kdy si zahraje v románu BELE DU SEIGNEUR.

V listopadu roku 2001 si Natalia vzala muže se jménem Justin Trevor Berkeley Portman. S ním žije dodnes ve Spojených Státech Amerických, společně se svými třemi dětmi - synem Lucasem Alexanderem (narozen 22 října 2001), dcerou Nevou (narozená 24 Března 2006) a se synem Viktorem (narozen 13 Září 2007).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Souboj Titánů

Souboj Titánů

O filmu: Ve filmu Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) – syn boha vychovávaný člověkem – neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph…
55 %
227547 zhlédnutí
Přehrát film
CQ

CQ

O filmu: Paříž, 1969. Mladý nadějný filmař Paul sní o tom, že natočí film, který bude jeho pravdivou osobní výpovědí. Zároveň pracuje na natáčení sci-fi filmu Dragonfly, který se odehrává v roce 2001. Jeho první režisér je posedlý krásnou…
63 %
3356 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku