Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Naceri, Samy

Naceri, Samy
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Samy Naceri vlastným menom Said Naceri sa narodil 2. júla 1961 v Paríži. Jeho otec pochádza z Alžírska, matka z Francúzska, má aj brata, tiež herca - Bibi Naceri. Debutoval v historickej dráme Francúzska revolúcia, kde sa objavil vedľa Jane Seymour, Sama Neilla aj Claudie Cardinale. V roku 1994 sa mihol vo filme Leon, ale prvá veľká rola prišla až v komédii Taxi, kde si zahral rýchleho marseillského taxikára Daniela. Taxi malo nečakaný úspech a v priebehu najbližších desiatich rokov vznikli tri pokračovania. Potom prišli filmy ako Osie hniezda, Kodex alebo dvojdielna dráma Kto inému jamu kope, kde sekundoval francúzskej ikone Jean - Paul Belmondovi. Samy Naceri má za sebou bohatú kriminálnu minulosť. Od roku 2003 bol už päťkrát odsúdený, väčšinou za násilné trestné činy. Herec je tak častejšie za mrežami ako na slobode.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku