Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Min-woo No

Min-woo No
Datum narození: 29.05.1986
Místo narození: Jižní Korea

Životopis:

Tento herec a muzikant se narodil 29.5.1986 v jihokorejském Soulu, kde také se svou matkou a mladším bratrem vyrostl. Do obecného povědomí poprvé vstoupil roku 2004, jako bubeník a kytarista rockové „visual kei“ skupiny The Trax. MinWoo si v té době nechával říkat Rose (popř. Alice, Princess ... ) a poutal pozornost hlavně díky své extravagantní image – dlouhé blond vlasy, výrazný make-up. Pro skupinu také složil několik písní. V roce 2006 ale Trax opouští - nebyl spokojený se změnou stylu směrem k popu - a začíná se věnovat herectví.

Herecké začátky však nebyly nijak slavné. Zpočátku získával jak ve filmu (FROZEN FLOWER) tak v televizi (MRS. TOWN; JUNG YAK YONG; PASTA) jen menší role, kde na sebe nemohl výrazněji upozornit. Průlom přišel až v roce 2010. Nejdřív si zahrál v úspěšném seriálu MY GIRLFRIEND IS A GUMIHO, kde ztvárnil druhou hlavní mužskou roli za niž následně získal „New Star Award“ na výročních cenách televizní stanice SBS. A poté dostal hlavní roli v životopisné minisérii ROCK ROCK ROCK, kde si zahrál slavného korejského kytaristu Kim Tae Won-a.

Kromě herectví se věnuje také modelingu a charitě. Nezanevřel však ani na muziku – v roce 2008 si zahrál ve filmu THE STORY OF WINE, pro který složil a nahrál veškerou hudbu. Několik písní složil také pro své zatím poslední TV drama MIDAS.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

The Admiral: Roaring Currents

The Admiral: Roaring Currents

71 %
19964 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku