Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Milena Minichová

Milena Minichová
Datum narození: 12.02.1982
Místo narození: Košice, Československo

Životopis:

Sympatická, večne usmievavá plavovláska narodená v Košiciach. To je Milena Minichová. Preslávilo ju účinkovanie v televíznych seriáloch, predovšetkým v seriáli DRUHÝ DYCH (2011), v ktorom stvárnila mrchu a zlatokopku Andreu. Bulvár si zobral na paškál viacero kontroverzných, eroticky ladených scén, ktoré v ňom predviedla. Okrem toho si zahrala aj menšie úlohy v populárnom seriáli PANELÁK (2008), kde hrala Ukrajinku Oxanu či v českom seriáli VYPRÁVĚJ (2009).

Čo sa filmov týka, jej prvá úloha bola v kritikou zle prijatom slovenskom horore PREKVAPENIE (2008). Ďalšou hereckou príležitosťou bola rola v nenápadnom filme MALÉ OSLAVY (2008). Opäť to však bola malá úloha predavačky v obchode. Milena okrem toho hrala aj študentku psychológie Evu v alternatívnom anglicko-českom filme DARK SPIRITS (2007) a takisto si zahrala v českom filme DOBLBA (2005). Účinkovanie v divadlách je samozrejmosťou.

Milena Minichová spieva v kapele „Mila banda“, s ktorou momentálne nahráva album. Najnovšie sa stala tvárou nemeckej módnej značky s.Oliver.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Malé oslavy

Malé oslavy

O filmu: Příběh o vztahu mezi matkou a dcerou v rytmu salsy, která je prý stejně dobrá jako sex. Annu Šiškovou a Boleslava Polívku doplňuje talentovaná mladá herečka a začínající režisérka Tereza Nvotová. Filmový vztah matky a dcery je o to…
41 %
4652 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku