Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Milan Vedral

Milan Vedral
Datum narození: 08.10.1991
Místo narození: Praha

Životopis:

Milan Vedral se narodil 8. 10. 1991 v Praze. Jako čtyřletý nastoupil do divadelního souboru Labyrint, později Dětské Divadelní Studio a průběžně s tím, začal točit reklamy, jak české tak zahraniční. V pozdější době, začal účinkovat v malých rolích v Divadle na Vinohradech, kde později získal mluvenou roli Artura v představení nazvaným Král Jan, které mělo premiéru 31. 10. 2001. V tu dobu bylo Milanovi deset let. Dále účinkoval v divadlo Stavovském, divadle Kolowrat a Švandově divadle. V roce 2003, právě díky účinkování v Divadle na Vinohradech, získal roli v televizní komedii ‚''Dědictví slečny Innocencie'', kterou režíroval Pan režisér Jiří Krejčík. Po delší odmlce, ve které se zúčastnil pouze několika reklam a studentských filmů, v šestnácti letech získal roli v seriálu ‚'' 1. Oddělení'', jež byl později přejmenován na ‚''Policajti z centra''. Rok poté, byl vybrán do role metalisty v seriálu ‚''Kriminálka Anděl''. Nedávno se také objevil ve filmu Maturita, v malé roli producenta a jeho posledním počinem, bylo účinkování v klipu zvaném ‚''Blind'' od kapely Mydy Rabycad, kde ztvárnil roli nevěrného kouzelníka.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku