Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Michal Turcar

Michal Turcar
Datum narození: 02.12.1992
Místo narození: Praha, Československo

Životopis:

Michal Turcar, narozen 2.12.1992 v Praze, vystudoval Gymnázium Jana Palacha. Už od útlého mládí si přál být kameramanem, jako jeho otec. Nakonec se rozhodl jít dráhou scénáristy a režiséra, když na základní škole natočil svůj první krátký film Šikana. Nyní studuje na Soukromé Vyšší Odborné Škole v Písku.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Na Rybách

Na Rybách

O filmu: Alex, milující otec a manžel, jezdí každý víkend k jezeru na ryby, aby si odpočinul od práce. I přes manželčinu předtuchu, tam jede i tentokrát a na místě zjišťuje, že se v oblasti objevil sériový vrah. 
67 %
7445 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku