Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
McAuliffe, Callan

McAuliffe, Callan
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Callan McAuliffe je australský herec. Hrál v amerických filmech Má mě rád, nemá mě rád a Jsem číslo čtyři, americko-australském filmu Resistance a australských seriálech.Život a kariéra Callan McAuliffe je rodák z předměstí Sydney Clontarf, a navštěvuje The Scots College, all-boy day a internátní školu. Byl hlavní choralista ve škole a trumfl zkoušky londýnské Trinity musical theatre. McAuliffe začal hrát ve věku 8 let, objevil se v australském televizním seriálu 'Comedy Inc. a Blue Water High, a měl periodickou roli v Packed to the Rafters. Hrál v australském nezávislém krátkém filmu "Fransua Šárl", v roce 2009, a měl roli (Terrence Green) v "Resistance", USA / Austrálie celovečerní film, 2010. McAuliffe dělal jeho americký celovečerní debut ve filmu společnosti Warner Bros., Flipped (Má mě rád, nemá mě rád), režie Rob Reiner, role Bryce Loskiho. "Vyzkoušel" tento film, během dovolené ve Spojených státech a získal v roli Bryce cenu za "romantické vedení". V květnu 2010, McAuliffe byl obsazen do hlavní role ve sci-fi filmu I Am Number Four (Jsem číslo čtyři), produkoval Steven Spielberg a Michael Bay. Hrál Sama, nejlepšího přítele Alexe Pettyfera, hlavního hrdiny titulu, tedy Čísla Čtyři. D.J. Caruso, který režíroval film, začal výrobu v Pittsburghu v květnu 2010 a ve Spojených státech vyšel 18. února, 2011. McAuliffe natočil také australské TV minisérie, Cloudstreet (2011), založený na svazku stejného jména od Tim Winton. McAuliffe hraje hlavní roli mladého teenagera, Quick Lamb.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku