Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Max Bird-Ridnell

Max Bird-Ridnell
Datum narození: 17.05.1977
Místo narození: Londýn, Anglie

Životopis:

Max Bird-Ridnell se narodil v hlavním městě Anglie v Londýně sedmnáctého května roku 1977 angloamerickému páru. Zde vystudoval Westminster Under School a následně Dulwich College. V roce 1995 zamřil do Seattlu ve státě Washington, kde začal studovat na koleji obor Anglické literatury a kinematografie, zatímco pracoval v UW v hudebním průmyslu jako DJ a promotér klubu. Též byl členem 360 BPM crew.

V roce 2000 se vrátil zpět do Londýna, aby pokračoval ve své kariéře filmového producenta. Po dvou letech se však vrátil zpět do Ameriky a to do Los Angeles, aby zkusil kariéru herce. Získal tak svou první roli, coby opatrovníka Arthura Mendozy v ACT Theater. Jeho první úspěch ho natolik ohromil, že se rozhodl věnovat herectví i nadále.

V současné době je asi neznámějším v roli kněze v televizní sérii Ray Donovan a ve webovém seriálu Save the Supers, kde po boku Sandeepa Parikha hraje superhrdinu jménem Night Knight.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Invaze zombie nácků

Invaze zombie nácků

O filmu: Výpravná hororová klasika v duchu filmů Armáda temnot a Úsvit mrtvých. Skupina vědců je na Antarktidě přepadena oddílem maskovaných vojáků. Ukáže se, že vědci narazili na nacisty, kteří se po prohrané válce schovali do nitra Země.…
25 %
22446 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku