Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mason, Tara

Mason, Tara
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Tara Mason už oslavila své 22 narozeniny. Pochází z Kanady, přesně z Toronta. Je neuvěřitelně zaneprázdněná. Asi jsi o ní věděla, že je modelka a fotomodelka, ale to není všechno. Dále se také zabývá herectvím. Říká o sobě, že je umělkyně. Svoje umění rozvíjí v několika směrech. Rozumí designu a je stylistka. Zabývá se také hudbou a psaním. Má svůj vlastní business, takže je to i paní podnikatelka. Je to manažerka a ví o marketingu. Jako modelka je reprezentována agenturou KG Talent.Angažuje se také jako aktivistka. Když ji na Vánoce lidi psali, co by si přála jako dárek, odpovídala jasně. Tvrdila, že jediným jejím přáním je, aby náš svět byl lepší a krásnější, i když to zní trochu jako klišé. Přála si, aby peníze, které chtěli utratit za dárky pro ni, radiji darovali nějaké nadaci. Dokonce zveřejnila seznam svých nejoblíbenějších nadacích. Doufá, že spolu dokáží udělat něco dobrého, dokáží něco změnit!Její oblíbené skupiny jsou Radiohead, Refused nebo Daft Punk.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku