Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Martina Hill

Martina Hill
Datum narození: 14.07.1974
Místo narození: Berlín, Německo

Životopis:

Martina Hill se narodila 14. červenece 1974 v Berlíně, v Německu. Herectví vystudovala v Divadelním studiu v Berlíně. Zde hrála v několika představeních. Je také moderátorka, od roku 1998 moderuje v rádiích, za všechny Radio Eins a Radio Hundert. Také natáčí televizní reklamy například reklamu na sýr Leerdammer.

V televizních pořadech vystupuje od roku 2003. V německém akčním kriminálním seriálu KOBRA 11 hrála od roku 2005 do roku 2006 sekretářku Petru Schubertovou. V seriálu hrála od třetí epizody 10. série Záblesk do pilotního dílu 11. série Na život a na smrt, kde Petra po smrti svého přítele vrchního komisaře Toma Kranicha (René Steinke) odchází.

V komediálním seriálu SWITCH RELOADED, který vysílá televize ProSieben, paroduje od roku 2007 známé osobnosti. Parodovala například topmodelku Heidi Klum, německou kancléřku Angelu Merkelovou, zpěváka a skladatele Billa Kaulitze, modelku Danielu Katzenberger, zpěvačku Lenu Meyer-Landrut, redaktorku a moderátorku Anju Kohl, televizní moderátoku, spisovatelku a herečku Sonyu Kraus, moderátorku Gundulu Gause, televizní moderátoku Katju Burkard a mnoho dalších. Od roku 2009 vystupuje v heute-show. Od roku 2009 haje také v seriálu KNALLERFRAUEN, kde k sedmi epizodám napsala sénář. Hraje také v divadle a dabuje. Získala mnoho ocenění.

Měří 176 cm. Dnes žije v Kolíně nad Rýnem.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku