Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska
Datum narození: 26.07.1984
Místo narození: Człuchów, Polsko

Životopis:

Marta pochádza z kašubského šľachtického rodu "Żmuda-Trzebiatowsky". Kariéra herečky je splnením jej detského sna.

Na štúdium divadelnej školy vo Varšave (ukončené v 2007) ju prehovoril starší kolega z divadelného krúžku. Nesporná krása a talent spôsobili, že si ju rýchlo všimli filmoví režiséri a producenti.

Počas štúdia debutovala v televíznom seriáli DOM NIESPOKOJNEJ STAROŚCI (2005). Zahrala si v niektorých dieloch poľských populárnych seriálov: NA DOBRE I NA ZLE (2005), KRYMINALNI (2005), MAGDA M. (2005), FALSZERE - POWROT SFORY (2006), DWIE STRONY MEDALU (2006).

Vystupovala aj vo videoklipe "Thing We've Got" skupiny Afromental. Slávu Marte doma v Poľsku priniesol až na TVN vysielaný seriál TWARZA W TWARZ (2007), kde hrala prostitútku Olu.

Na veľkom plátne debutovala v romantickej komédii s Piotrom Adamczykom NIE KLAM, KOCHANIE (2008). Zahrala milé a pritom prosté dievča menom Ania. Ďalej sa objavila v čiernej komédii SERCE NA DLONI (2008) Krzysztofa Zanussiho a v komédii CIACHO (2010). Neskôr hrala vo filmoch MAIDEN VOWS (2010), OCH, KAROL (2011) a komédii TYLKO MNIE NIE STRASZ (2011).

V Hollywoode debutovala v romantickej komédii režiséra Dermota Mulroneyho LOVE, WEDDING, MARRIAGE (2010) vo vedľajšej úlohe servírky Kate po boku hviezd ako Jane Seymour, Mandy Moore a James Brolin. Popri tom podpísala zmluvu o spolupráci na reality show "MARTA GOES TO HOLLYWOOD".

V Poľsku bola ocenená 2008 - ELLE STYLE AWARDS v kategórii najlepšia herečka a vyhrala tiež v plebiscite 2008 - RÓŻE GALI v kategórii pekné debuty.

I keď je Marta vzrastom maličká (168 cm), má šancu sa stať veľkou na filmovom nebi, a to nielen v Poľsku.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

O filmu: Válečný, akční film se částečně odehrává během druhé světové války a částečně v roce 1975 ve Španělsku. Legendární agent kapitán Hans Kloss a Herman Bruner chtějí najít ukradený poklad a dávají přitom v sázku své životy.
61 %
11066 zhlédnutí
Přehrát film
Láska, svatba, manželství

Láska, svatba, manželství

O filmu: Ava pracuje jako manželská poradkyně a před pár týdny se provdala za Charlieho, inspirována ideálním manželstvím svých rodičů Freddyho a Betty, kterým právě s mladší sestrou Shelby chystá oslavu třicátého výročí svatby. Jednoho dne se však…
45 %
8965 zhlédnutí
Přehrát film
Noc plná zázraků 2

Noc plná zázraků 2

O filmu: Ve druhém díle znovu uvidíme hrdiny, jak se připravují na nadcházející vánoce – rozhlasového moderátora Mikolaje, který se svým synem již 4 roky spokojeně žije se svou partnerku a "novou matkou" Kostka Doris. Molgosia a Wojtek adoptovali…
76 %
10231 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku