Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mark Salling

Mark Salling
Datum narození: 17.08.1982
Místo narození: Dallas, Texas, USA

Životopis:

Mark Wayne Salling je americký herec a hudobník. Známy je predovšetkým ako Noah "Puck" Puckerman zo seriálu Glee.

Mark sa narodil 17. augusta 1982 v Dallase (štát Texas). Jeho rodičmi sú školská sekretárka Condy a účtovník John. Má ešte jedného staršieho brata. Maturoval v roku 2001 na Lake Highlands High School. Na škole bol členom wrestlingového tímu. Počas školských čias vystupoval v rôznych baroch a zapájal sa do rôznych talentových súťaží. Po maturite nastúpil na vysokú školu Los Angeles Music Academy College of Music v Pasadene, kde študoval hudbu a hru na gitaru. Istý čas si hrou na gitaru zarábal na živobytie.

Je aktívnym dobrovoľníkom v organizácii James Hunter Wildlife Rescue charity, ktorá sa venuje záchrane vtákov a divokých zvierat . Prezentuje sa aj ako hudobník. Jeho vlastná skupina s názvom Jericho vydala vo februári 2008 debutový album Smoke Signals. V októbri 2010 im vyšiel ďalší album s názvom Pipe Dreams. Tiež naspieval viacero pesničiek k seriálu Glee, napríklad Sweet Carolina, Only the Good Die Young, The Lady Is a Tramp, Run Joey Run, Beth, Good Vibrations a iné. Okrem gitary hrá aj na klavír, basovú gitaru a bicie.

Jeho hereckú kariéru odštartoval film Kukuričné deti 4 - Zjavenie, kde si zahral s Naomi Watts. Objavil sa v jednej epizóde seriálu Walker, Texas Ranger a v horore The Graveyard. Od roku 2009 vystupuje v seriáli Glee, vďaka ktorému bol v roku 2010 nominovaný v ankete Teen Choice Awards v kategórii Choice TV: Male Breakout Star a kategórii Choice Music: Group. Momentálne žije Mark v Los Angeles.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Kukuřičné děti: Zjevení

Kukuřičné děti: Zjevení

O filmu: Děti malého městečka jsou pronásledovány nevýslovným zlem, které se skrývá v polích. Přes noc dostanou záchvaty zimnice a křečí. Mladá studentka medicíny musí vyřešit záhadu, která děti nakazila... než jim zlověstný cizinec vezme duši.…
38 %
6712 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku