Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Marisa Ramirez

Marisa Ramirez
Datum narození: 15.09.1977
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Životopis:

Její rodné jméno je Marisa Ramirez Maguire a navštěvovala dívčí soukromou školu ve východním Los Angeles. Kariéra jí začala, když se fotka třináctileté dívky dostala do rukou modelingové agentury v Los Angeles. Ve věku 15 let začala Marisa pracovat jako modelka a herečka, ne moc dlouho předtím, než začala dostávat pracovní nabídky v Singapuru, Austrálii, Jižní Africe, Hong Kongu a Itálii.

Přes její úspěch v modelingu, to bylo herectví, které jí pomohlo překonat celoživotní plachost. Začala pracovat, téměř okamžitě a hostovala v seriálech DAYS OF OUR LIVES, USA HIGH, ROSWELL a THE BOLD AND THE BEAUTIFUL. Těsně před nástupem do seriálu GENERAL HOSPITAL se objevila v MTV's Senseless Acts of Video.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Případ Casey

Případ Casey

O filmu: Casey Anthonyová byla obžalovaná z vraždy své dvouleté dcery. Navzdory důkazům však byla prohlášena za nevinnou. V tomto skutečném příběhu, který otřásl Amerikou, obžaloba stavěla na nepřímých důkazech, hlavně na nepochopitelném chování…
57 %
8132 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku