Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mariana Klaveno

Mariana Klaveno
Datum narození: 25.10.1979
Místo narození: Endicott, Washington, USA

Životopis:

Tato americká herečka se narodila 25. října roku 1979. Společně se třemi sourozenci prožívala šťastné dětství v malém městě Endicott ve státě Washington, kde její rodina vlastnila farmu. Po vystudování střední školy St. John-Endicott byla přijata ke studiu herectví na University of Washington v Seattlu. Poté, co promovala s vyznamenáním, se Mariana Klaveno přestěhovala do Los Angeles.

Její první filmovou rolí byla Michelle v GAMEBOX v roce 2004. Později se objevila v několika epizodních rolích seriálů GOOD GIRLS DON'T..., LAWS OF CHANCE, PO PRÁVU a po náhodném setkání s producentem J.J.Abrams byla obsazena i dobře hodnoceném seriálu ALIAS. Postava Kari Nichols, kterou si zahrála v POLICEJNÍCH VYJEDNAVAČÍCH v roce 2006, pomohla dosud začínající herečce stát se známější.

Hlavní roli psychopatické opatrovatelky dětí, Abby Reedové, ztvárnila v roce 2007 ve filmu VRAŽEDNÁ CHŮVA, jejíž děj je přirovnáván k lépe hodnoceným thrillerům Ruka na kolébce a Skleněný dům. Nicméně i po tomto debutu opět následovalo pouze pár vedlejších rolí v seriálech K-VILLE a POHOTOVOST.

Zlom v její kariéře nastal teprve v roce 2008, kdy Mariana Klaveno dostává důležitou roli, Lorena Krasiki, představující stvořitelku hlavní postavy Billa Comptna v seriálu PRAVÁ KREV. Za tuto roli byla odměněna oceněním "Holy Shit Scene" na předávání cen Spike 2010 Scream za scénu ze třetí série seriálu, kdy ji představitel Billa Comptna, Stephen Moyer, při sexu otočí hlavu o 180 stupňů.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Vražedná chůva

Vražedná chůva

O filmu: Meghan Eastmanová se vrací do práce a rodina musí přijmout celodenní opatrovatelku k dětem. Krásná mladá dívka Abby Reedová se brzo stává součástí rodiny. To, co si ale nikdo v rodině neuvědomuje je, že opatrovatelka chce pomalu nahradit…
40 %
10574 zhlédnutí
Přehrát film
Gamebox

Gamebox

O filmu: Je jen jediná cesta ven - vyhrát. Charlie Nash je expert na testování video her a celé dny tráví v práci, protože se stále nedokáže vyrovnat s tragickou smrtí přítelkyně Kate zastřelenou policistou Ronaldem Hobbesem. Jednoho dne obdrží…
47 %
8166 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku