Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Marek Morvai-Javorský

Marek Morvai-Javorský
Datum narození: 18.06.1986
Místo narození: Bratislava, Československo

Životopis:

Marek Morvai Javorský (správné datum narození 18.6.1986 v Bratislavě) začal hrát nejdříve v televizi - v Bratislavě, kde se narodil, začínal v magazínu pro děti Od Kuka do Kuka. Potom přesídlil do Ostravy a tam jako osmiletý uváděl magazín České televize pro děti Klubíčko. Zde si ho také vyhlédl režisér Jan Hřebejk do seriálu České televize KDE PADAJÍ HVĚZDY (1996), kde si zahrál roli nešťastného "záporáka" Foxla.

Po dobrých zkušenostech s jeho herectvím ho režisér Hřebejk oslovil i do PELÍŠKŮ na roli syna Evy Holubové Péti. Marek měl tehdy dvanáct let. U filmu se setkali s Janem Hřebejkem ještě jednou - v televizních Bakalářích. Potom hrál Marek Morvai ještě v několika pohádkách Slovenské televize (Lízankové krášovstvo, O Dúhenke). Momentálně se věnuje fotografování, v dospělém věku již nehraje.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Pelíšky

Pelíšky

O filmu: Příběhy jedné historické generace - stárnoucích rodičů, dospívající mládeže a malých dětí. Děj je zasazen do konce šedesátých let - podzim 67 až léto 68 s krátkým epilogem přesahujícím do let sedmdesátých. Pražská vilová čtvrť Hanspaulka,…
91 %
568248 zhlédnutí
Přehrát film
Past

Past

O filmu: Ne každá zábava na letním táboře je předem připravena.(oficiální text distributora)
60 %
2129 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku