Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Marco Dapper

Marco Dapper
Datum narození: 09.07.1983
Místo narození: Hayward, Kalifornie, USA

Životopis:

Správným jménem Marco Dominic Dapper se narodil 9.7.1983 a ještě se svou starší sestrou vyrůstal v Hayward ve státě Kalifornia. Zahrál si v několika školních hrách a také propadl bojovému umění kterému se věnoval 10 let a má černý pás v taekwondo. Do Hollywoodu odešel v roce 2003, aby se mohl naplno věnovat herectví. Bohužel to se mu moc nedařilo. První úspěch sklidil jako model. Objevila ho společnost NBC a stal se tváří značky Levi's pro asijský trh.

Svou první roli dostal v pokračování Eating Ot 2 což je snímek převážně o LGBT komunitě. Další roli si střihl v seriálu Veronika Mars, která však byla taky tak malá, že nebyla šance dostat se do povědomí diváků. V současné době žije v Los Angeles a jeho poslední rolí byla v roce 2012 postava Randyho v Nowhere Else.

Mimo to se stále věnuje modelingu a zkouší štěstí ve filmovém průmyslu, než přijde ta správná role která ho dostane na výsluní Hollywoodu.

Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

Kurz pro nevěsty

Kurz pro nevěsty

O filmu: Andy se připravuje na svou dokonalou svatbu s budoucím doktorem Jordanem. Jelikož má určité pochybnosti, přihlásí se do kurzu pro nevěsty, který ji má naučit, jak mít dokonalé manželství. Všechno se zkomplikuje, když potká šarmantního…
30 %
42661 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku