Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Marcell Nagy

Marcell Nagy
Datum narození: 21.04.1991
Místo narození: Maďarsko

Životopis:

Prvýkrát sme mali možnosť vidieť ho v taliansko-maďarskom televíznom filme I RAGAZZI DELLA VIA PÁL, kde si zahral Kolnaiho.

V roku 2004 získal hlavnú rolu židovského chlapca bez vyhliadky do budúcnosti vo filme SORSTALANSÁG. Počas štvormesačnej prestávky však vyrástol o 8 cm, a preto museli tvorcovia scenár pozmeniť.

Vytrvalosť a disciplinovanosť, za ktorú vďačí predovšetkým rodičom so športovou minulosťou, vo veľkom prispela k jeho filmovému úspechu. Radšej by však stál na druhej strane kamery.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Člověk bez osudu

Člověk bez osudu

O filmu: Novela maďarského spisovatele Imreho Kertésze, původně vydaná bez povšimnutí v roce 1975 v kádárovském Maďarsku, byla čtenářskou obcí znovuobjevena v 90. letech a způsobila senzaci, na jejímž konci stála Nobelova cena za literaturu. Bylo…
77 %
24560 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku