Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Manuel Rubey

Manuel Rubey
Datum narození: 26.03.1979
Místo narození: Vídeň, Rakousko

Životopis:

Rakúsky spevák, herec a kabaretiér. Absolvoval herecké vzdelanie na Schauspielschule Krauss vo Viedni a od tej doby hral v rôznych krátkych filmoch. V začiatkoch sa stal známym vďaka postavám v kabarete a neskôr s rakúskou rockovou skupinou Mondscheiner, s ktorou v roku 2006 pristál hitom Das was wir sind.

Pre obrovský mediálny záujem si robil starosti, ako zvládne svoju životnú úlohu v biografickom filme o najznámejšom rakúskom spevákovi Falcovi: Falco – Verdammt, wir leben noch!. Podľa ohlasov kritiky a fanúšikov ju zvládol výborne, čo mu naplno pomohlo otvoriť cestu k ďalším filmovým rolám.

Popri filme má angažmán v divadelných hrách Picoletto a Kráľ Lear. Manuel bol okrem iného angažovaný aj ako herec v Landestheater v Linzi.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Falco

Falco

O filmu: Životopisný snímek o největší rakouské hvězdě populární hudby: dramatizace života Johanna Hölzela známého jako Falco. Filmová kronika Thomase Rotha popisuje Falcovy začátky na vídeňské hudební scéně, jeho sólový vzestup s “Der Kommissar,”…
77 %
12558 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku