Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Madison, Guy

Madison, Guy
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Guy Madison, vlastním jménem Robert Ozell Moseley, byl americký herec, jenž začínal kariéru ve 40.a 50. letech minul.století v romantických komediích i dramatech. Svoji "parketu" takříkajíc našel v televizních westernových seriálech. Po roce 1960 odcestoval do Evropy a točí zejména v Itálii a v Německu. Z té doby ho známe i my díky rolím ve filmech Old Shatterhand, nebo Poklad Inků. Začátkem 70. let se vrací do USA. Byl dvakrát ženatý a stejně tak rozvedený. Z prvního manželství měl čtyři děti. Umírá v roce 1996 na rozedmu plic.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku