Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mackintosh, Steven

Mackintosh, Steven
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Od svého filmového debutu Prick Up Your Ears se Steven Mackintosh objevil v celé řadě filmů a televizních dramat. Transsexuála si zahrál ve filmu S dívkami je to jiné, zbabělce ve filmu Sbal prachy a vypadni a sexuálního maniaka ve filmu Armáda v sukních. V roce 2003 jsme ho mohli spatřit v kontroverzním snímku Matka. Mezi jeho další filmy patří Memphiská kráska, Večer tříkrálový, Vysněná Amerika, Sladká pomsta, To druhé Boleynovic děvče, Člověk - tvor záhadný, Svěrací kazajka a další. Za film Péče získal Mackintosh cenu za nejlepší mužský herecký výkon od Royal Television Society v roce 2001. Mackintosh se objevuje i v divadelních představeních. Hraje pro Royal Court, Fortune Theatre, Greenwich Theatre. Ve Snu svatojánské noci si zahrál v Bush Theatre a pro National Theatre Four nazkoušel Bouři, Zimní pohádku a Cymbelína. Roku 2005 ztvárnil postavu upíra Tanise ve filmu Underworld Evolution (režie Len Wiseman), kde nabírá dlouholetý spor mezi upíry a vlkodlaky nových rozměrů, začínají krvelačné hody, boj zapovězené lásky a čas na velkolepou pomstu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku