Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mack, Allison

Mack, Allison
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Allison Mack se narodila v Německu. Její otec, operní zpěvák Jonathan Mack, zde pracoval a tak zde strávila 2 roky svého života. Allison měří 165 cm.Je svobodná, ale má přítele ve Vancouveru. Mezi její záliby patří četba,chození do kina,poslouchání hudby a samozřejmě přatele. Především ji známe ze serialu Smallville kde si zahrála Clarkovu kamaradku Chloe. Zajimavostí však je to, že v tomto seriálu hraje ve spoustě nejrůznějších triček, které jsou dílem španělských návrhářu. Dále ji můžeme vidět v seriálech Opossite Sex, Hiller And Diller, My Horrible Year, či ve filmech Camp Nowhere, Unlikely Angel a také v Policejní akademii 6, kde si zahrála malou holčičku a to bylo její první hereckou zkušeností.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku