Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mac, Bernie

Mac, Bernie
Datum narození: 30.11.-0001

Životopis:

Bernie se z klubového komika vypracoval až na jednoho z nejžádanějších komediálních umělců, který vystupoval před vyprodanými hledišti divadel po celé zemi. Jeho úspěchy na tomto poli přilákaly pozornost filmového průmyslu. Mac měl vlastní televizní pořad The Bernie Mac Show na stanici Fox, který si získal velkou pozornost diváků a v anketě časopisů Time, Entertaiment Weekly a TV Guide se stal jedním z nejoblíbenějších pořadů roku 2001. Kromě toho show získala ceny Emmy, Peabody Award, dvě ocenění Television Critics Association Award a další dvě ceny NAACP. Sám Mac byl na další Emmy nominován. Macův tvůrčí potenciál zasahuje i do knižní tvorby – napsal knihy I Ain’t Scared of You a Maybe You Never Cry Again, které vyšly v nakladatelstvích MTV/Pocket Books a Regan Books/Harper Collins. S dalšími třemi komiky podniknl turné Kings of Comedy, na jehož základě vzniknl v režii Spike Leeho záznam The Original Kings of Comedy. Mac debutoval v komediálním seriálu Russell Simmons’ Def Comedy Jam, díky kterému získal roli ve filmu Mo’ Money. Zahrál si také ve filmech Life, House Party 3, Lovec žen a Co horšího se může stát. Ale jeho asi nejznámější role je postava Franka Cattona v Dannyho parťácích a jejich dvou pokračováních.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku