Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Lucie Hollmann

Lucie Hollmann
Datum narození: 23.08.1993

Životopis:

Tato drobná (měří jen 1.63 m) přírodní blondýnka se narodila 23. srpna 1993 v Berlíně, kde se svým mladším bratrem a rodiči stále žije. Má ráda horolezectví, jogging a biliard.

Lucie Hollmann dostala příležitost objevit se na filmovém plátně již v roce 2005 v připravovaném projektu TKKG und das Geheimnis um die rätselhafte Mind-Maschine. Účastnila se jeho castingu a okamžitě byla vvybrána do užšího výběru na roli Gaby Glockner.

Ve stejnou chvíli ovšem produkční společnost připravovala německý film pro děti s názvem ŽÁBY K ZULÍBÁNÍ (Die Wilden Hühner), kde byla adeptkou do role vůdce roty - dívky se jménem Sprotte. Nakonec získala roli jedné z dívek v partě - Friedy. Film měl v německu velký úspěch, a tak se Lucie objevila ještě v jeho dalších pokračováních - v roce 2007 DIVOKÉ KOČKY A LÁSKA (Die Wilden Hühner und die Liebe) a v roce 2009 DIVOKÉ KOČKY A ŽIVOT (Die wilden Hühner und das Leben).

V roce 2008 jsme měli možnost Lucii vidět v drama pro mladé s názvem MEIN FREUND AUS FARO, kde hrála hlavní roli Jenny a ve stejném roce ještě v krátkém filmu MIT 16 BIN ICH WEG od Marka Monheima, za který byla oceněna First Steps Award 2008.

V dnešní době Lucie studuje desátým rokem na gymnáziu a v roce 2009 se chystá na školu na Costa Ricu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Žáby k zulíbání

Žáby k zulíbání

O filmu: Sprotte, Trude, Frieda a Wilma tvoří nerozlučnou čtyřku, ačkoliv je každá z nich úplně jiná. Proti nim stojí jako nesmiřitelní soupeři parta kluků, se kterými se věčně hašteří. Jednoho dne se však přihodí něco neskutečného: na oblíbené…
45 %
64562 zhlédnutí
Přehrát film
Žáby k zulíbání 2

Žáby k zulíbání 2

O filmu: Láska je těžký oříšek k rozlousknutí a divoké kočky Sprotte, Frieda, Melanie, Wilma a Trude by o tom mohly vyprávět. Všechny s ní bojují úplně stejně jako postavy ze Snu noci svatojánské, kterou zkoušejí s učitelkou Rose. Melanie je…
47 %
48528 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku