Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Lisa Sheridan

Lisa Sheridan
Datum narození: 05.12.1974
Místo narození: Macon, Georgia, USA

Životopis:

Lisa se narodila 5. prosince 1974 v městečku Juliette ve státě Georgia, ale vyrůstala v Maconu. Studovala herectví díky programu konzervatoře na Carnegie Mellon University. Kde absolvovala s vyznamenáním a získala prestižní cenu Thomas Auclair Memorial Scholarschip jako nejslibnější studentka herectví.

Prvně se postavila před kameru ve svých 11 letech. Přesto její vášní bylo studium, díky němuž studovala v Moskvě, ale působila také v experimentálním divadle v Londýně. Úplně první roličku získala v seriálu KROK ZA KROKEM. Velkým zlomem bylo stěhování do Los Angeles, kde získala stálou roli v seriálu LEGACY.

Měla také stálou roli v seriálu FREAKYLINKS. Přitom se objevovala jako host i v dalších seriálech – DIAGNÓZA: VRAŽDA, LAS VEGAS, CSI: CRIME SCENE INVESTIGATION, BEZE STOPY nebo MŮJ PŘÍTEL MONK. V roce 2005 získala hlavní roli v seriálu INVAZE, ten byl však zrušen po jedné serii.

Zahrála si i v seriálech 4400 a CSI: MIAMI, aby v roce 2007 získala větší roli v seriálu CESTOVATEL, který však také potkal osud jedné série. Stále žije v Los Angeles se svým psem Bertíkem. Pořád hraje a uvidíme, jestli se jí podaří výrazněji prosadit.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku