Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.




Lisa Robin Kelly

Lisa Robin Kelly
Datum narození: 14.08.2013
Místo narození: Los Angeles, California, USA

Životopis:

Lisa Robin Kelly byla americká herečka, která se nejvíce blýskla v seriálu "Zlatá sedmdesátá" (1998), kde si zahrála Laurie, starší a promiskuitní sestru Erica Formana. Tato role jí na TV Maxim zajistila 6. místo na žebříčku "Nejlepší nymfy". Během prvních dvou let si užívala úspěch, popularitu a získala roli v komedii Ďábelská hra (1999). Během natáčení však začala mít problémy s užíváním drog a díky tomu o svou roli v seriálu přišla, což se v ději vysvětlilo jejím odchodem na školu. V páté sérii jí byl nabídnut návrat, ale protože se po pár epizodách vrátila do starých kolejí a k tomu ještě začala pít, byla nakonec nahrazena Christinou Moore.

Narodila se 5. března 1970 v americkém v Connecticutu, vyrůstala v Southingtonu a zemřela 14. srpna 2013 v Californii. Roku 1992 si z Goodmanovy školy dramatu na Depaulské univerzitě odnesla titul "bakalář umění". Před kamerou poprvé stála ve svých 21 letech a to v epizodě seriálu Ženatý se závazky (1992), kde se v roce 1997 objevila ještě dvakrát. Ve stejné době si zahrála Danu v hororu Amityville Dollhouse (1997). Potom přišlo krátké období slávy díky seriálu Zlatá sedmdesátá (1998) a to delší, drogové a alkoholové, které se jí stalo osudným.

V roce 2010 dostala díky řízení v opilosti na 12 měsíců podmíněný trest s dohledem v severní Karolíně. V březnu 2012 byla zadržena pro těžký zločin za ublížení na zdraví o 19 let staršímu manželovi Robertovi Josephu Gilliamovi a byla propuštěna po složení kauce v hodnotě $50,000. Zločin byl vyšetřován na základě vyplnění stížnosti Johna Michase, expřítele Lisy. V témže roce ji s manželem zatkla policie pro rušení pořádku, byli obviněni ze vzájemného napadení a vzati do vazby. V roce 2013 byla zadržena za parkování v jízdním pruhu a nesplnění testu střízlivosti.

Problémů s alkoholem a manželských neshod stále přibývalo a po Robertově posledním surovém útoku pro něj Lisa získala zákaz přiblížení a vyplnila žádost o rozvod, avšak před svým úmrtím se již rozvést nestihla. Ve věku 43 let zemřela v kalifornské rehabilitační klinice během spánku na mnohonásobnou drogovou intoxikaci.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Ďábelská hra

Ďábelská hra

O filmu: Jsou mladé, krásné a nebezpečné. Každá chce být jako ony. I vy je znáte, ve vaší škole jsou také takové. První z nich je satanistka Courtney a její přívrženci. Druhá je nechápavá, ale nebezpečná Marcie, třetí je andělská Julie a poslední…
46 %
22038 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnosti



Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku