Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Liam McIntyre

Liam McIntyre
Datum narození: 08.02.1982
Místo narození: Adelaide, Austrálie

Životopis:

Liam se narodil roku 1982 ve městě Adelaide, v Austrálii. Svou rozmanitou kariéru započal v Irsku jako vedoucí produkce u Shakespearovy hry Measure of Measure. Mezi jeho divadelní úspěchy patří také 12 Angry Men, Proof, Twelfith Night, Much Ado About Nothing a Macbeth: Rearisen.
Mezi své televizní role může zařadit roli seržanta Matta Connora v australské sérii RUSH, roli Bradleyho Hewsona v australském nejdéle běžícím dramatu NEIGHBOURS.  V USA Liam zaujal jako Bell Captain Lew ve válečném trháku od televizní stanice HBO THE PACIFIC. Liam ve svém volném čase napsal a zprodukoval vysoce ceněný krátký film SHOTGUN. Dále je také vynikajícím zpěvákem, hudebníkem, tanečníkem a sportovním atletem. Své volné dny tráví v Melbourne a Aucklandu.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Herkules: Zrození legendy

Herkules: Zrození legendy

O filmu: Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Antický hrdina Herkules strčí všechny své následovníky do kapsy. Přišel na svět jako polobůh – syn…
35 %
173856 zhlédnutí
Přehrát film
Albion: Rise of the Danann

Albion: Rise of the Danann

O filmu: /
0 %
16221 zhlédnutí
Přehrát film
Security

Security

O filmu: /
46 %
22331 zhlédnutí
Přehrát film
Suicide Squad: Hell to Pay

Suicide Squad: Hell to Pay

O filmu: /
76 %
41043 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku