Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Leo Howard

Leo Howard
Datum narození: 13.07.1997
Místo narození: Newport Beach, Kalifornie, USA

Životopis:

Leo Howard sa narodil 13. júla 1997 v Newport Beach, Kalifornia. Jeho rodičia Randye a Todd sú chovatelia psov špecializovaní na chov buldogov. Leo navštevoval Tri-City Christian School vo Vista, v Kalifornii. Veľkú časť detstva strávil v malom mestečku Fallbrook v severnom San Diego County.

Leo sa začal zaujímať o bojové umenia v troch rokoch, keď mal štyri roky ho rodičia zapísali na tréningy v Oceanside. O rok neskôr ho zapísali na iné tréningy, špecializované na disciplínu Shōrin-ryū a keď mal sedem rokov začal rozvíjať svoje bojové zručnosti o rozšíril ich o gymnastiku. Svetový šampión Matt Mullins urobil výnimku, ktorá Leovi umožnila to, aby sa stal jeho najmladším žiakom. Vo veku ôsmich rokov získal tri tituly majstra sveta. Jeho špecialitou je Shōrin-ryū, v ktorom má čierny pás.

Už v mladom veku bol fanúšikom Brucea Leeho a Chucka Norrisa. Obdivoval to, ako vedia dať do svojho hrania aj bojové umenia. Keď mal Leo sedem rokov povedal svojej mame, že chce byť hercom. Prvýkrát si zahral v seriáli Monk v roku 2005 malé karate dieťa. V roku 2009 robil rozhovory s celebritami v Leo Little's Big Show. Robil rozhovory napr. s Debby Ryan, Jasonom Earlesom či Emily Osment.

Zahral si vo filmoch Shorts (Krpci), G.I. Joe, Childrens of Corn (Deti kukurice), Logan a Barbar Conan. Hlavnú úlohu dostal v seriáli Kickin' It ako Jack. Zahral si aj v ďalších Disney seriáloch ako Zeke a Luther alebo Shake it up, kde hral Logana, nevlastného brata Cece.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Filmografie

G. I. Joe

G. I. Joe

O filmu: Elitní tým profesionálů G.I. Joe vybavený nejmodernější špionážní a vojenskou technikou neúnavně cestuje po celém světě. Bojuje proti zbrojařské firmě Destro a potírá vzrůstající vliv nebezpečné tajné organizace Kobra, která se snaží…
62 %
149733 zhlédnutí
Přehrát film
Prckové

Prckové

O filmu: Malý chlapec objeví barevný kouzelný kámen, který nejen plní přání, ale zároveň v malém městečku Black Falls, kde se příběh odehrává, způsobí naprostý chaos. To když se ho pokusí zmocnit závistivé děti i vypočítaví dospělí.
37 %
15789 zhlédnutí
Přehrát film
Děti kukuřice

Děti kukuřice

O filmu: V novém zpracování filmové klasiky Stephena Kinga z roku 1984 uvidíte Burta a Vicki, kteří společně cestují a neustále se přitom hádají. Během cesty se jim nedopatřením podaří srazit autem malého chlapce. Burt si však všimne, že dítě už…
32 %
10334 zhlédnutí
Přehrát film
Barbar Conan

Barbar Conan

O filmu: Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní…
47 %
58055 zhlédnutí
Přehrát film

Trailery

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku