Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Leisha Hailey

Leisha Hailey
Datum narození: 19.07.1971
Místo narození: Okinawa, Japonsko

Životopis:

Leisha se narodila 19.7. 1971 v Okinawě, v Japonsku. Vyrůstala v Nebrasce. Odmaturovala v New Yorku na Americké Akademii Dramatických Umění. Byla členkou několika rockových hudebních skupin. Můžeme jmenovat např. The Murmurs, později Gush. V současné době je členkou uskupení s názvem Uh Huh Her, kterou založila s muzikantkou Camilou Grey.

Její asi nejznámější role je postava Lucy z filmu ALL OVER ME, ve kterém ztvárnila lesbickou rockerku. Natočila také několik reklam a má na svém kontě i několik menších rolí. Objevila v seriálu z kriminálního prostředí KRIMINÁLKA LAS VEGAS. Vystupuje v americkém seriálu THE L WORD, kde hraje Alici Pieszecki, bisexuální sloupařku místního plátku. Seriál se točí od roku 2004.

vLeisha stále vystupuje se svou kapelou. Veřejně se přiznala ke své homosexualitě. Měla románek s muzikantkou K.D. Langovou.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Quarries

Quarries

O filmu: Šesť žien sa vyberie spolu s turistickou sprievodkyňou do hlbokých lesov, aby na nejaký čas opustili rušný moderný život a našli pokoj v prírode. Ten však v týchto lesoch určite nenájdu, pretože vstúpili na teritórium obývané šialenými…
42 %
6020 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku