Na detail filmu a detail seriálu jsme přidali komentáře, takže nyní můžete komentovat :) Tým SledujuFilmy.cz Zobrazit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Laura Benanti

Laura Benanti
Datum narození: 15.07.1979
Místo narození: Kinnelon, New Jersey, USA

Životopis:

Laura Benanti se narodila 15. července 1979 v New Yorku. Její matka je Linda Wonneberger, vokální trenérka a herečka, její otec je Martin Vidnovic, Broadwayský herec a zpěvák. Jak je patrné z příjmení rodičů, tak Laura má jugoslávské, německé, ale i irské předky. Rodiče se však brzy rozvedli a ona s matkou a nevlastním otcem Salvatorem Benantim přestěhovala do Kinnelonu, New Yersey.

Jako teenager se zajímala o hudbu a divadlo, a podle jejích slov jí to distancovalo od ostatních dětí. V roce 1997 vystudovala Kinnelon High School. Na škole si vyzkoušela role v dílech jako Evita, Into the Woods, Follies nebo Hello, Dolly.

Od roku 1998 se věnovala divadlu. Čtyřikrát byla nominována na cenu Tony (2000 Wing, 2002 Into The Woods, 2008 Gypsy a 2011 Ženy na pokraji nervového zhroucení). Nominaci v roce 2008 proměnila ve vítězství.

První televizní roli získala v sitcomu STARVED, což sama popsala jako dobrou zkušenost. V roce 2006 se objevila po boku Antonia Banderase ve filmu TANČÍM, ABYCH ŽIL. Další zkušenosti nasbírala v seriálech ELI STONE a ZÁKON A POŘÁDEK. V roce 2011 byla obsazena do jedné z hlavních rolí v seriálu THE PLAYBOY CLUB, seriál však potkal rychlý konec (zrušení po třech epizodách). V dubnu 2012 se objevila v pilotním díle seriálu GO ON, teď nezbývá než jí přát, aby měl seriál větší výdrž než ten minulý.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Tančím, abych žil

Tančím, abych žil

O filmu: Bývalý profesionální tanečník Pierre Dulane (Antonio Banderas) se rozhodne vyučovat tanec na škole v New Yorku. Zatímco jeho průprava není studentům vůbec po chuti vytvoří nakonec společně kompletně nový styl tance. Příběh je inspirován…
63 %
56924 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnosti