Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Kelly Clarkson

Kelly Clarkson
Datum narození: 24.04.1982
Místo narození: Burleson, Texas, USA

Životopis:

Celým jménem Kelly Brianne Clarkson se narodila 24. dubna 1982 v Burlesonu (Texas) jako nejmladší dítě matky Jeanne Ann Taylor, učitelky angličtiny a otce Stephana Michaela Clarksona, inženýra. Kelly má dva sourozence, bratra Jasona a sestru Alyssu. Když byla Kelly ještě malá, její rodiče se rozešli, každé z dětí bydlelo jinde, nakonec se Jeanne a Stephan znovu vzali.

Kelly studovala na Pauline Hughes Middle School. Jejim snem bylo stát se námořní bioložkou, to jí ale vyvrátila učitelka, která ji slyšela, jak si zpívá a nabídla Kelly, aby se přidala do školního sboru. Po studiu na téhle škole byla přijata na střední školu v Burlesonu. Zde se také dostala k muzikálům a po absolvování střední školy pracovala na několika místech, například jako číšnice. Prací měla víc, aby sehnala nějaké peníze na vydání jejího prvního CD. Pokusy byly zpočátku marné, dostala se však do role v seriálu "Sabrina- mladá čarodějnice ".

Známí jí poradili, aby se přihlásila do soutěže American Idol. Přihlásila se a úspěšně se dostala až do finále kde vyhrála nad soupeřem Justinem Guarinim. S ním si o rok déle zahrála hlavní roli ve filmu LÁSKA MEZI SUPERSTAR, kde představovala nesmělou studentku užívající si prázdnin.

V roce 2003 vydala svoje debutové album Thankful díky kterému získala nominaci na Grammy, ale bohužel tuto cenu nezískala. O rok později přichystala nové album se jménem Breakaway. S druhým singlem Since U Been Gone v tomto albu přišla i nominace na Grammy, kterou tentokrát vyhrála. Jako třetí album představila My December vydané roku 2007. Album nebylo tak úspěšné jako předešlá alba. Kellyino zatím poslední album má název All I Ever Wanted.

Kelly má několik songů, které se objevily ve filmech, nebo je pro ně přímo nazpívala. Písnička s názvem The Trouble With Love Is se objevila jako titulní song ve filmu LÁSKA NEBESKÁ. Další z jejích songů, Breakaway, můžeme slyšet ve filmu DENÍK PRINCEZNY 2: KRÁLOVSKÉ POVINNOSTI, kde písnička doplňuje princeznin průvod.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie


Filmografie

Láska mezi superstar

Láska mezi superstar

O filmu: Nesmělý zpěvák (Justin Guarini) z Texasu se na skvělé párty na pláži na první pohled bláznivě zamiluje do rozkošné studentky z Pensylvánie (Kelly Clarkson). Než se však jejich začínající láska dostane ke slovu, čeká ji ještě řada…
13 %
44404 zhlédnutí
Přehrát film
The Star

The Star

O filmu: /
62 %
13405 zhlédnutí
Přehrát film
Šťastná hvězda

Šťastná hvězda

O filmu: Malý, ale odvážný oslík jménem Bo vždycky snil o tom, že život u venkovského mlýna vymění za větší dobrodružství. Jednoho dne se odhodlá k útěku a spojí své síly s roztomilou ovečkou Ruth a Davem, legračním holubem se vznešenými touhami.…
65 %
20141 zhlédnutí
Přehrát film

Náhodně vybrané osobnostiPartnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku